Havuzlar

Günlük Yaşamın Stresinden Uzaklaşın
Mavi Sular, Altın Kumlar

Havuzlarda serinleyebilir, özel plajımızın tadını çıkarabilir ve aquapark’da eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Denizin ve güneşin tadını çıkarın, eğlenceli aktivitelere katılın ve yenilenmiş bir ruhla evinize dönün.

300 m², 140 cm derinlik, tatlı su
Açık Havuz

Havuzumuz, hem sığ hem de derin bölümlere sahiptir, bu da her yaş grubundan misafirimizin keyif alabileceği bir ortam sunar. Çocuklar için ayrılmış sığ bölümde güvenle oynayabilirken, yetişkinler serin suların tadını çıkarabilir ve yüzme keyfi yapabilirler.

100 m², 140 cm derinlik, tatlı su, Sezon öncesi ve sonrası ısıtmalı, Kapalı havuz yaz sezonunda kapalıdır
Kapalı Havuz

Etrafında, misafirlerimizin dinlenip rahatlayabileceği özel alanlar bulunur. Rahat oturma düzenleri ve ferah ortamıyla bu alanlar, misafirlerimize havuz keyfinin yanı sıra huzurlu bir dinlenme fırsatı sunar.

300 m², 140 cm derinlik, tatlı su
Relax Havuz

Sessiz atmosferi, sakinleştirici suyu ve özel olanaklarıyla bu havuz, rahatlamak ve huzur bulmak isteyen herkes için ideal bir ortam sunar.

80 m², 120 cm derinlik, tatlı su, 3 Kaydıraklı
Aquapark

Misafirlerimize eğlenceli ve heyecan verici bir su macerası sunar. Renkli kaydıraklar tatiliniz boyunca unutulmaz anlar yaşamanızı sağlar.

Deniz, Kum, güneş

Plaj

Sahilde güneşin ve denizin tadını çıkarırken lezzetli atıştırmalıklar ve serinletici içecekler ile dolu zengin menüye sahiptir.  Güneşlenme alanları, şezlonglar ve plaj aktiviteleriyle doludur.

Close